Fryzjer w mieście Warszawa, który obcina polskie Gwiazdy. Zobacz naszą ofertę!

Fryzjer Gwiazd

Co robimy

Farbowanie

Wybierając wizytę w naszym salonie masz gwarancję, że Twoje włosy podczas przeprowadzania koloryzacji nie ulegną uszkodzeniu bądź uwrażliwieniu ponieważ zajmą się Tobą wykwalifikowani fryzjerzy. Przykładamy dużą wagę do tego aby nasi styliści  regularnie brali udział w  szkoleniach odnośnie nowych technik koloryzacji oraz byli na bieżąco z nowymi obowiązującymi na dany sezon kolekcjami.

Do koloryzacji włosów Goldwell proponuje:
Goldwell Colorance Acid Color - jest to kwaśna koloryzacja, farba ta w swoim składzie nieposiana amoniaku więc nie wysusza włosów podczas ich koloryzacji. Dodatkowo dzięki wysokiej jakości środków farbujących kolor jaki uzyskamy na dłużej utrzymuje połysk i blask.

Goldwell Colorance Color Plus – farby te zaś przeznaczone są do wykonywaniu koloryzacji na włosach opornych na farbowanie bądź takich, w których występuje ciemna podstawa lub w przypadku 100 procent siwych włosów. Farby te również nie zawierają amoniaku.

Ponadto Goldwell oferuje również koloryzację Elumen oraz Topchic. Podobnie jak poprzednie propozycje koloryzacji nie zawierają amoniaku i są wyjątkowo delikatne dla włosów. ponadto z dużą łatwością można je usunąć z włosów. oprócz środków do koloryzacji włosów Goldwell również posiada rewelacyjne preparaty do rozjaśniania włosów. Podobnie jak wcześniej wspomniane produkty tak i te pozbawione są amoniaku co daje znacznie większy komfort podczas wykonywania zabiegu nie tylko dla osoby, która go wykonuje, ale również dla klientki gdyż nie odczuwa przykrego, drażniącego zapachu.

Nowości

Więcej nowości