Fryzjer w mieście Warszawa, który obcina polskie Gwiazdy. Zobacz naszą ofertę!

Fryzjer Gwiazd

Co robimy

Kręcenie

Firma Goldwell nie tylko specjalizuje się w doskonałych farbach , ale również w środkach do zabiegów nieco bardziej skomplikowanych takich jak na przykład trwała ondulacja. Goldwell do wykonania tego zabiegu posiada trzy różne warianty, a wszystko zależy od tego jaki efekt końcowy oczekujemy.

Top form – oferuje zaskakujące efekty w zakresie sprężystości, intensywności oraz równomierności przekształceń włosów. Dzieki Topform również możemy uzyskać klasyczne przekształcenia włosów. Ponadto występujący w produkcie Topform technologia perm system (PPS) odpowiada za przekształcenie włosów przy samych odrostach oraz odpowiedzialny jest również za powstrzymywanie płynu przy samych końcach włosów, co procentuje przy uzyskaniu jeszcze lepszych efektów podczas przekształcania struktury włosów.

Top form dostępny jest w trzech różnych typach:
Typ 0 - dostosowany jest specjalnie do włosów, które z trudnością poddają się przekształceniom,
Typ I -  przeznaczony do włosów naturalnych oraz delikatnych,
Typ II – stosowany do włosów uwrażliwionych zabiegami chemicznymi.

Vitensity – jest gwarancją uzyskania oraz zachowania sprężystości i witalności skrętu przez długi czas. Po wykonanym zabiegu odczuwalna jest natychmiastowa poprawiona gładkość oraz połysk włosów. Produkt ten dodatkowo posiada dość przyjemny, delikatny zapach. Specjalnie opracowany dla Vitensity Carrier System umożliwia dotarcie do różnych, trudnych obszarów włosa zapewniając znakomite efekty przekształceń struktury włosów. Natomiast zawartość w płynie ondulacyjnym  oraz w utrwalaczu, emulsji Gloss Care  zapewnia zwiększoną gładkość włosów oraz ich  połysk.

Gama dostępnych Produktów Vitensity

Typ 0 -  przeznaczony jest do włosów naturalnych, trudno poddających się przekształceniom.
Typ 1 -  przeznaczony do włosów naturalnych, lub do włosów delikatnych.
Typ 1s  - stosowany jest do włosów naturalnych lekko zniszczonych, jak również do włosów rozjaśnionych, ale nie więcej jak do 30%.
Typ 2 - przeznaczony jest do włosów po zabiegach chemicznych, lub do włosów rozjaśnionych do 50%.  

Evolution – wykonanie przekształceń za pomocą evolution gwarantuje wykonanie różnorodnych efektów. Możemy uzyskać zwiększoną puszystość włosów, delikatne, romantyczne fale, aż po intensywne loki. Evolution zapewnia doskonałe przekształcenie struktury włosów. Evolution jest tak naprawdę małą rewolucją w udoskonaleniu jednego z najlepiej sprzedającego się produktu Goldwell przeznaczonego do wykonywania trwałej ondulacji. Evolution zapewnia inponująco wyglądające, zachowujące długotrwałą sprężystość oraz elastyczność loki. Produkt ten zawiera dodatkowo odżywcze lipidy, które mają na celu ochronę włosów już od momentu rozpoczęcia zabiegu ich przekształcania. Evolution zapewnia równomierne przekształcenia włosów od samej nasady, aż po same końce. Ponadto Evolution chroni włosy przede wszystkim w miejscach gdzie są one najbardziej narażone na uszkodzenia bądź uwrażliwienia. Evolution dostępny jest w pięciu różnych zestawach, które odpowiednio dopasowane są do kondycji włosów danej klientki.

Nowości

Więcej nowości