Fryzjer w mieście Warszawa, który obcina polskie Gwiazdy. Zobacz naszą ofertę!

Fryzjer Gwiazd

Co robimy

Prostowanie

Firma Goldwell ku uciesze swoich klientów już jakiś czas temu wypuściła na rynek produkt Straigh’n Shine, który stosowany jest do trwałego prostowania włosów. Produkt ten dostępny jest o różnych stopniach intensywności, dzięki czemu pozwala dokładniej dopasować dany rodzaj produktu do struktury włosów klientki. Goldwell oferuje swoim klientkom zabieg trwałego prostowania dzięki użyciu Straigh’n Shine. Wykonanie tego zabiegu opiera się przede wszystkim na systemie wygładzającym, ujarzmiającym oraz intensywnie nabłyszczającym. Zabieg ten kierowany jest szczególnie dla osób, które maja już dość codziennych walk z prostownicą. Po wykonaniu zabiegu Straigh’n Shine włosy są idealnie proste, jedwabiście gładkie i przede wszystkim nie wymagają już dodatkowego prostowania. Zabieg Straigh’n Shine składa się z następujących etapów.  

Etap I - Straight’n Shine Protection
, zwany potocznie zabiegiem wstępnym. Odpowiada on za wyrównanie powstałych wcześniej różnic strukturze włosa, jednocześnie pielęgnując je przy tym. Ponadto zawarte w produkcie kationowe polimery mają za zadanie działać regulująco na proces rozprostowywania włosów. Natomiast żelowa konsystencja umożliwia bardzo dokładne i precyzyjne aplikowanie produktu.

Etap II - Straight’n Shine Agent 1, proces prostowania. Podczas tego etapu struktura włosów zostaje zmiękczona. Dokładnie dobrana intensywnoość sprawia, że zabieg ten wykonywany jest pod całkowitą kontrolą.

Etap III - Straight’n Shine Optimizer, odpowiedzialny jest za ochronę włosów przed gorącem,  dodatkowo dobrze wpływają na ich rozczesywanie. Podczas tego etapu kompleks składników pielęgnacyjny tworzy termiczną ochronę włosów. Ponadto system kontroli odpowiedniego PH działa w sposób odprężający na włókna włosów. Natomiast zawarte w Straight’n Shine Optimizer krótkotrwałe olejki powodują wygładzenie włókna włosów ułatwiając ich rozczesywanie.

Etap IV - Straight’n Shine Agent 2, proces neutralizacji. Proteiny pszenne z efektem regeneracyjnym dbają o szybką poprawę kondycji włosów zaraz po wykonanym zabiegu. Proces neutralizacji również odpowiedzialny jest za wyeliminowanie bądź zneutralizowanie przykrego zapach jaki może utrzymywać się po wykonanym zabiegu. Natomiast kremowa konsystencja ułatwia dokładne i precyzyjne rozprowadzenie produktu na powierzchni włosów.

Jak wiadomo nie tylko Goldwell posiada produkty do wykonania chemicznego prostowania włosów. jednak żadna z innych renomowanych firm nie może pochwalić się tak wysokiej  jakości produktem oraz co najważniejsze, łatwością ora wygodą podczas aplikacji produktu. Straigh’n Shine to profesjonalna technologia wykorzystywana podczas trwałego prostowania włosów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie fryzjerstwa Goldwell może poszczycić się ciągle wzrastającą ilością wykonywanych usług trwałego prostowania w swoich salonach. A co to oznacza – większe zadowolenie klientów z oferowanego zabiegu Straigh’n Shine.

Nowości

Więcej nowości