Fryzjer w mieście Warszawa, który obcina polskie Gwiazdy. Zobacz naszą ofertę!

Fryzjer Gwiazd

Co robimy

Strzyżenie

Obecnie w wielu salonach fryzjerskich możemy zaobserwować zmieniające się trendy odnośnie technik strzyżenia. Wielu fryzjerów rezygnuje ze strzyżenia tradycyjnymi nożyczkami zastępując je maszynakmi bądź nożami chińskimi. Fryzjerstwo, to nie tylko umiejętność doboru odpowiedniego koloru oraz odpowiedniej fryzury ale również ciągłe doskonalenie i eksperymentowanie z co raz to nowymi narzędziami. Dlatego coraz to częściej możemy zaobserwować zdziwienie klientów, kiedy zamiast nożyczek stylista sięga po maszynkę i dzieki jej pomocy potrafi stworzyć na naszej głowie prawdziwe dzieło sztuki. Jeszcze do niedawna maszynka uważana była za narzędzie służące jedynie do strzyżenia męskiego. Dlatego tym większe jest zdziwienie klientek kiedy do strzyżenia ich długich włosów używa się maszynki.

Dzięki posiadanej umiejętności strzyżenia włosów maszynką, możemy naprawdę osiągnąć niesamowite efekty. Maszynką możemy wykonywać wszystkie te same czynności co podczas strzyżenia włosów tradycyjnymi nożyczkami. Tak samo wykonujemy strzępienie, degażowanie i nie potrzebujemy kolejnej pary nożeczek, bo wszystkie te czynności możemy wykonać jednym narzędziem. Za pomocą maszynki powstają nie tylko wystrzałowe i awangardowe fryzurki ale również prawdziwe klasyki znanych fryzur. Podczas wykonywania strzyżenia maszynką można naprawdę otworzyć oczy swojej wyobraźni i zrobić coś naprawdę unikatowego.

Ta powszechnie uważana za proste narzędzie maszynka, otworzyła nowe drzwi wraz z możliwościami w dziedzinie stylizacji i kreacji fryzur. Uważam, że każdy stylista nie mający sposobności do tej pory strzyżenia maszynką, powinien choć raz zamienić na nią  swoje nożyczki. Doświadczenie to z pewnością poszerzy jego horyzonty. Podobnie jest z klientami, którzy powinni spróbować jakie możliwości niesie za sobą technika strzyżenia maszynką. Może wówczas okazać się, że tradycyjne nożyczki przejdą do lamusa zastąpione maszynkami oraz innymi nowymi, równie ciekawymi i zaskakującymi narzędziami.

Nowości

Więcej nowości