Fryzjer w mieście Warszawa, który obcina polskie Gwiazdy. Zobacz naszą ofertę!

Fryzjer Gwiazd

Co robimy

Badanie trychologiczne

Badanie mikrokamerą
Trychologia to dział dermatologii, zajmujący się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób skóry głowy oraz włosów. Klinika Handsome Men wprowadziła do swojej oferty zabiegi trychologiczne stosowane w leczeniu:
• łysienia,
• łuszczycy,
• łupieżu,
• łojotoku,
• łojotokowego zapalenia skóry głowy,
• swędzącej skóry głowy,
• włosów suchych i zniszczonych.

Schorzenia skóry głowy pojawiają się zwykle w efekcie współczesnych, niezdrowych warunków życia. Na stan włosów mają wpływ zanieczyszczenia środowiska, stres, nadmierne promieniowanie elektromagnetyczne, a także nieprawidłowa dieta oraz higiena. Na szczęście odpowiednia pielęgnacja specjalistycznymi środkami potrafi znacznie poprawić strukturę włosa, jak również ukrwienie skóry głowy. Właściwe dobrane zabiegi trychologiczne w wielu wypadkach zapobiegają kłopotom z fryzurą lub niwelują już istniejące problemy.

Badania w gabinecie trychologicznym wykonywane są przy użyciu 200-krotnie powiększającego mikroskopu elektronicznego. W celu postawienia prawidłowej diagnozy trycholog przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, po czym ogląda skórę głowy wraz z pobranymi pojedynczymi cebulkami włosów. Następnie, na podstawie zebranych informacji określa rodzaj schorzenia i dobiera odpowiedni zestaw kuracji.

Wszyscy pacjenci mogą korzystać z zabiegów trychologicznych bezpośrednio w Klinice lub zdecydować się na samodzielną aplikację preparatów w domu.
Czas trwania kuracji wynosi około 6-12 miesięcy, zależnie od rodzaju zdiagnozowanej dolegliwości. Wielu pacjentów pierwsze pozytywne efekty obserwuje już po kilku tygodniach.


Uwaga: konsultacje trychologiczne w Handsome Men odbywają się indywidualnie, po uprzednim umówieniu się na konkretny termin.

Nowości

Więcej nowości