Fryzjer w mieście Warszawa, który obcina polskie Gwiazdy. Zobacz naszą ofertę!

Fryzjer Gwiazd

Co robimy

Cienkie włosy Najnowsze porady


Za ciężkie i wypadają

Mam rzadkie, kręcone włosy. Kiedy rozczesuję je pod prysznicem (mokre i ciężkie), wydaje mi się, że zbyt wiele ich wypada. Czy powinienem je czesać na sucho, a może całkiem tego unikać?

Czytaj całośćUkryć dopinane pasma

Zastanawiałam się, jak najlepiej ukryć tę linię, która powstaje przy dopinaniu sobie dodatkowych włosów. Widać ją na miejscu połączenia i nie wygląda to szczególnie pięknie. I czy bezpiecznie będzie...

Czytaj całośćParowe odżywianie włosów

Przez ostatnie dwa lata prostowałam włosy chemicznie, ale i tak robiłam to również w domu, co drugi dzień. Teraz są tak zniszczone, że mam dużo rozdwojonych końcówek i włosy łamią się za każdym razem,...

Czytaj całośćStylizacja włosów kręconych

Moje włosy naturalnie się skręcają, ale kiedy wysychają, loczki opadają i stają się płaskie. Czy mogę je jakoś zachować, nie używając specjalnych produktów?

Czytaj całośćZa rzadkie

Chcę mieć gęstsze włosy, a dzień po dniu robią się coraz rzadsze. Nikt w rodzinie nie łysieje, nie ma tego w historii przodków, bardzo się martwię...

Czytaj całośćTłuste przy nasadzie, suche na końcach

Ostatnio zdjęto mi dodatkowe włosy i mam blond pasemka, ale moje włosy bardzo się teraz przetłuszczają przy głowie, a na końcach są bardzo suche. Czy możecie mi coś zasugerować?

Czytaj całośćSuche po prostowaniu

Chemicznie prostowałam włosy. Mogę tylko stwierdzić, że płyn był na głowie za długo. Fryzjerka obcięła mi pięć centymetrów końcówek i reszta nadal wygląda na bardzo suchą. Co mogę zrobić?

Czytaj całośćSzampon przeciwłupieżowy

Zastanawiam się, jaki szampon jest najlepszy na łupież. Wypróbowałam wszystkie znane marki, ale mam po nich podrażnioną skórę głowy. Co Wy polecacie?

Czytaj całość

Nowości

Więcej nowości